



Panel STANDARD 25 H CP OVÁL | oválný, ažurový panel s oválným rámem, zesílenými rohy (CP) a vybavený technologií háček/očko (Haczyk/Uszko).
Panel je přenosný, pozinkovaný oplocovací panel s výplní ze svařované sítě.
Panel je vyroben technologií háček/očko, která umožňuje rychlou a beznástrojovou montáž bez potřeby spojek.
Kromě toho je panel vybaven dodatečným zesílením každého rohu (CP), což významně zvyšuje pevnost produktu a jeho kvalitu.
Díky své vysoce odolné konstrukci je doporučován při časté přepravě i u dlouhodobých projektů, kde je potřeba panel opakovaně přemisťovat.
Oplocení založené na panelu ST 25 H CP OVÁL, v kombinaci s montážními prvky, tvoří univerzální dočasné zabezpečení, ochranu a oddělení užitných ploch.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Kód produktu | 30103103 |
| Rozměry | 3450 x 2025 mm |
| Typ výplně | ažurová (síťová) |
| Drát konstrukční sítě | 3,0 x 2,2 mm |
| Rozměr oka sítě | 260 x 120 mm |
| Konstrukce rámu | Ø 38,00 x Ø 25,00 mm |
| Tvar rámu | oválný |
| Hmotnost | 12,9 kg |
Technologie Háček/Uszko umožňuje rychlou a beznástrojovou montáž panelů, bez potřeby montáže spojek, což zvyšuje komfort a wydajność instalacji.
CP (angl. „corner plates“) – speciální zesílení rohů pomocí ocelových ochranných nákładek u standardních ažurových panelů.
Nákładky se montují na kritických místech konstrukce panelu, tedy na spojích vodorovných a svislých trubek.
Použití zesílení CP významně zvyšuje kvalitu panelu a doporučuje se pro častou přepravu i dlouhodobé projekty..