



Panel EURO 30 AC H je mobilní dočasné stavební oplocení, vyrobené ve formě otevřené (mřížové) konstrukce na klasickém obdélníkovém rámu, doplněném o technologii háček/oko. Toto řešení umožňuje rychlou a bezpečnou montáž panelů a zároveň zvyšuje funkčnost celého oplocovacího systému.
Použití husté sítě typu Anticlimb zvyšuje stabilitu a odolnost konstrukce, zlepšuje její estetický vzhled a výrazně prodlužuje životnost výrobku. Díky své konstrukci panel účinně ztěžuje přelézání, čímž snižuje riziko vloupání a neoprávněného vstupu třetích osob.
Dočasná oplocení založená na panelech EURO 30 AC H, v kombinaci s dedikovanými montážními prvky, představují spolehlivé a univerzální dočasné zabezpečení. Jsou ideální pro použití na staveništích, investičních plochách, hromadných akcích i v průmyslových areálech
Technické údaje Kód produktu: 30102702
| Technické údaje | Hodnota |
|---|---|
| Kód produktu | 30102702 |
| Rozměry | 3450 x 2025 mm |
| Typ výplně | mřížová (síťová) |
| Průměr drátu konstrukční sítě | 3,0 x 3,0 mm |
| Rozměr oka sítě | 262 x 120 mm |
| Konstrukce rámu | Ø 40,00 x Ø 30,00 mm |
| Tvar rámu | obdélníkový, technologie háček/oko |
| Hmotnost | 17,3 kg |