



Panel EURO 25 AC H CP je mobilní dočasné stavební oplocení s ažurovou konstrukcí, obdélníkovým rámem a hustou sítí typu Anticlimb. Panel je vyroben technologií háček/oko, která umožňuje rychlou montáž bez nářadí a bez nutnosti použití spojek.
Celá konstrukce je navíc vybavena zesílením rohů (CP), což výrazně zvyšuje její stabilitu, chrání spoje a prodlužuje životnost panelu. Díky tomu je panel pevný, odolný a ideálně se uplatní v náročných podmínkách stavenišť a investičních ploch.
Hustá síť typu Anticlimb nejen zpevňuje konstrukci, ale také ztěžuje přelézání, účinně omezuje riziko vloupání a neoprávněného přístupu. Oplocení založené na panelech EURO 25 AC H CP, v kombinaci s montážními prvky, tvoří praktické a univerzální dočasné, ochranné a oddělující zabezpečení prostor.
| Technické údaje | Hodnota |
|---|---|
| Kód produktu | 30102803 |
| Rozměry | 3450 x 2025 mm |
| Typ výplně | mřížová (síťová) |
| Průměr drátu konstrukční sítě | 3,0 x 3,0 mm |
| Rozměr oka sítě | 262 x 120 mm |
| Konstrukce rámu | Ø 40,00 x Ø 25,00 mm |
| Tvar rámu | obdélníkový, dodatečné zesílení rohů CP, technologie háček/oko |
| Hmotnost | 17,0 kg |